Over ons
Veelgestelde vragenGebruiksvoorwaardenPrivacybeleid
Partner worden
Canada WK 2026 tickets
Het kopen van Canada WK 2026 tickets is eenvoudiger met SeatPick. Door samen te werken met een reeks vertrouwde aanbieders, kunnen we Canada fans de ruimste selectie ticketopties bieden.
Aankomende Canada WK 2026-wedstrijden
Canada heeft momenteel geen wedstrijden in dit toernooi.
Aankomende Canada 2026/2027 evenementen | Alles bekijken
Over Canada WK 2026 tickets
Voor gastland Canada werd het WK 2026 een historisch toernooi. Het land pakte voor het eerst een punt op een wereldkampioenschap, boekte vervolgens de eerste WK-overwinning en bereikte voor het eerst de knock-outfase. Daar bleef het niet bij, want dankzij een laat doelpunt tegen Zuid-Afrika won Canada ook zijn eerste wedstrijd in de knock-outfase. In de achtste finale eindigde het toernooi met een 3-0-nederlaag tegen Marokko.
Vanwege de grote belangstelling was het bemachtigen van tickets voor Canada op het WK 2026 een flinke uitdaging. SeatPick maakte het eenvoudig om aanbiedingen van verschillende betrouwbare verkopers op één overzichtelijke plek te vergelijken. Van standaardzitplaatsen tot exclusieve hospitalitypakketten: voetbalfans konden tickets selecteren die aansloten bij hun voorkeuren.
Canada op het WK 2026
Canada begon het toernooi in eigen land met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina. Invaller Cyle Larin maakte in de 78e minuut de gelijkmaker en bezorgde Canada daarmee het eerste WK-punt uit de geschiedenis.
In de tweede groepswedstrijd volgde de eerste overwinning. Canada won met 6-0 van Qatar, dat een groot deel van de wedstrijd met negen spelers afwerkte. Jonathan David maakte een hattrick, terwijl ook Cyle Larin en Nathan Saliba scoorden. Het zesde doelpunt was een eigen doelpunt. Ondanks een 2-1-nederlaag tegen Zwitserland eindigde Canada vervolgens als tweede in de groep.
In de zestiende finale tegen Zuid-Afrika bleef het lang 0-0. Stephen Eustáquio maakte in de tweede minuut van de blessuretijd het beslissende doelpunt. Daarmee plaatste Canada zich voor het eerst voor de achtste finale van een WK. Marokko bleek daarin met 3-0 te sterk.
Resultaten van Canada op het WK 2026
Canada speelde tijdens het toernooi in BMO Field, BC Place, SoFi Stadium en NRG Stadium.
| Ronde en datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| Groepsfase – 12 juni 2026 | Canada – Bosnië en Herzegovina | 1-1 |
| Groepsfase – 18 juni 2026 | Canada – Qatar | 6-0 |
| Groepsfase – 24 juni 2026 | Zwitserland – Canada | 2-1 |
| Zestiende finale – 28 juni 2026 | Zuid-Afrika – Canada | 0-1 |
| Achtste finale – 4 juli 2026 | Canada – Marokko | 0-3 |
Uitblinkers van Canada op het WK 2026
Jonathan David werd met drie doelpunten de Canadese topscorer van het toernooi. Hij maakte alle drie zijn treffers tijdens de historische 6-0-overwinning op Qatar en werd daarmee de eerste Canadese speler met een hattrick op een WK.
Cyle Larin scoorde zowel tegen Bosnië en Herzegovina als tegen Qatar. Zijn gelijkmaker in de eerste groepswedstrijd leverde Canada het eerste WK-punt uit de geschiedenis op. Ook Stephen Eustáquio schreef geschiedenis met zijn late winnende doelpunt tegen Zuid-Afrika. Promise David maakte tegen Zwitserland het andere Canadese doelpunt van het toernooi.
Canada richting het WK 2030
Het volgende wereldkampioenschap vindt in 2030 plaats. Marokko, Portugal en Spanje organiseren het hoofdtoernooi. Vanwege het honderdjarig bestaan van het WK worden daarnaast drie wedstrijden gespeeld in Argentinië, Paraguay en Uruguay. Canada is dan geen gastland en zal zich via de kwalificatiereeks van de Concacaf voor het toernooi moeten plaatsen.
Waarom tickets kopen via SeatPick?
Via SeatPick kun je eenvoudig tickets voor toekomstige wedstrijden van Canada op het WK voetbal en andere internationale toernooien vergelijken. Het platform biedt supporters een veilige en transparante manier om beschikbare tickets te vinden.
- Bekijk het actuele aanbod van gescreende en betrouwbare ticketverkopers.
- Vergelijk prijzen en beschikbaarheid om een geschikte deal te vinden.
- Gebruik zoekfilters en interactieve stadionplattegronden om de gewenste zitplaatsen te selecteren.
- Profiteer bij iedere aankoop van een ticketgarantie van minimaal 100%.
Veelgestelde vragen over Canada WK 2026 tickets
Hoe koop je Canada WK 2026 tickets?
SeatPick is het grootste ticketplatform voor het kopen van Canada WK 2026 tickets. Laten we het opsplitsen in gemakkelijke stappen:
- Scroll naar boven en selecteer de specifieke Canada WK 2026 wedstrijd die je hoopt bij te wonen.
- Bepaal hoeveel Canada tickets je nodig hebt en bekijk vervolgens alle opties. Sorteer de aanbiedingen op prijs of gebruik onze krachtige filters om 'VIP', 'Tribunes', 'Achter Het Doel' of 'Uitvak' tickets te vinden.
- Nadat je een geschikte aanbieding hebt gevonden, voltooi je het afrekenproces om je boeking af te ronden.
- Ga met vertrouwen naar het stadion, in de wetenschap dat elk WK 2026 ticket op ons platform wordt geleverd met een geld-terug-garantie van 100% of meer.
Hoeveel kosten Canada WK 2026 tickets?
Er zijn veel factoren die de ticketprijs bepalen, zoals de kwaliteit van de tegenstander en het belang van de wedstrijd. Tickets voor een WK 2026 halve finale wedstrijd kosten doorgaans meer dan wedstrijden eerder in het toernooi. Over het algemeen zijn Canada WK 2026 tickets beschikbaar vanaf € 42 op SeatPick, terwijl de gemiddelde prijs rond de € 97 ligt.
Is het veilig om Canada WK 2026 tickets te kopen op SeatPick?
Absoluut! Je kunt je veilig voelen wanneer je je tickets boekt via SeatPick. We tonen uitsluitend WK 2026 Canada tickets van vertrouwde verkopers die zich committeren aan een volledige geld-terug-garantie bij elke verkoop.
Hoe koop je goedkope Canada WK 2026 tickets?
SeatPick bezoeken is de beste optie om goedkope tickets voor Canada in de WK 2026 te kopen. We vergelijken de opties op de markt zodat je de beste aanbiedingen voor WK 2026 tickets online vindt.
Kunnen niet-leden Canada WK 2026 tickets kopen op SeatPick?
Ja — je kunt Canada WK 2026 tickets kopen op SeatPick zonder een lidmaatschap te hebben. Fans kunnen ticketopties vergelijken en stoelen boeken voor elke wedstrijd, inclusief de populairste wedstrijden, zonder lidmaatschap of lokaal adres.
Is er een maximum aantal Canada WK 2026 tickets dat ik kan kopen?
Bij SeatPick is er geen vooraf bepaalde aantallimiet bij het kopen van Canada WK 2026 tickets. Selecteer het aantal tickets dat je nodig hebt wanneer je de evenementpagina opent om alle geschikte aanbiedingen te zien. Het aantal tickets varieert op basis van de voorraad die onze ticketleveranciers per evenement aanbieden.
Waarom zijn Canada WK 2026 doorverkooptickets zo duur?
Canada WK 2026 ticketprijzen worden bepaald door geverifieerde verkopers en kunnen variëren op basis van:
- De vraag naar de specifieke wedstrijd
- Resterende tijd tot de aftrap
- Waar je ervoor kiest om te zitten
In bepaalde situaties kiezen fans ervoor om tickets te kopen op doorverkoopsites omdat tickets goedkoper zijn dan officiële ticketprijzen. Voor WK 2026 wedstrijden met veel vraag kunnen prijzen stijgen, hoewel ze ook kunnen dalen naarmate de wedstrijddag dichterbij komt.
Zijn Canada WK 2026 tickets altijd beschikbaar op SeatPick?
Beschikbaarheid kan variëren op basis van vraag en aanbod van verkopers – maar de doorverkoopaanbiedingen van SeatPick worden voortdurend bijgewerkt. Als een wedstrijd is uitverkocht, is het nog steeds de moeite waard om terug te kijken, aangezien nieuwe doorverkooptickets beschikbaar kunnen komen naarmate het evenement dichterbij komt.
Hoe ontvang ik mijn Canada WK 2026 tickets?
Na het voltooien van de aankoop worden je tickets digitaal naar je overgedragen via het officiële FIFA-ticketingplatform. Om ze te krijgen, moet je een paar eenvoudige stappen volgen.
- Registreer of log in op je FIFA-ticketingaccount.
- Ga akkoord met de ticketvoorwaarden van FIFA.
- Accepteer de ticketoverdracht. Je tickets verschijnen vervolgens in je FIFA-account en zijn klaar voor gebruik op de dag van de wedstrijd.
Wanneer gaan Canada WK 2026 tickets in de verkoop?
Fans kunnen Canada tickets kopen op SeatPick zodra hun WK 2026 wedstrijden zijn bevestigd.
Verschilt de prijs voor vroege ronde versus late ronde Canada WK 2026 wedstrijden?
Ja, ticketprijzen voor Canada WK 2026 wedstrijden kunnen per ronde variëren. Wedstrijden laat in het toernooi hebben meestal een hogere prijs vanwege vraag en belang, terwijl wedstrijden in vroege rondes vaak betaalbaarder zijn.
Wat gebeurt er als de aanvangstijd van een Canada WK 2026 wedstrijd verandert nadat ik een ticket heb gekocht?
Als de wedstrijddatum of aanvangstijd wordt gewijzigd, blijven je Canada WK 2026 tickets volledig geldig voor de verplaatste wedstrijd. Je hoeft niets te ondernemen - je tickets werken prima voor de aangepaste tijd en datum.
Populaire WK-wedstrijden van Canada
Canada - Algerije WK 2026 tickets
Canada - Argentinië WK 2026 tickets
Canada - Australië WK 2026 tickets
Canada - België WK 2026 tickets
Canada - Bosnië en Herzegovina WK 2026 tickets
Canada - Brazilië WK 2026 tickets
Canada - Colombia WK 2026 tickets
Canada - Curaçao WK 2026 tickets
Canada - Duitsland WK 2026 tickets
Canada - Ecuador WK 2026 tickets
Canada - Egypte WK 2026 tickets
Canada - Engeland WK 2026 tickets
Canada - Frankrijk WK 2026 tickets
Canada - Ghana WK 2026 tickets
Canada - Haïti WK 2026 tickets
Canada - Iran WK 2026 tickets
Canada - Italië WK 2026 tickets
Canada - Ivoorkust WK 2026 tickets
Canada - Japan WK 2026 tickets
Canada - Jordanië WK 2026 tickets
Canada - Kaapverdië WK 2026 tickets
Canada - Kroatië WK 2026 tickets
Canada - Marokko WK 2026 tickets
Canada - Mexico WK 2026 tickets
Canada - Nederland WK 2026 tickets
Canada - Nieuw-Zeeland WK 2026 tickets
Canada - Noorwegen WK 2026 tickets
Canada - Oezbekistan WK 2026 tickets
Canada - Oostenrijk WK 2026 tickets
Canada - Panama WK 2026 tickets
Canada - Paraguay WK 2026 tickets
Canada - Portugal WK 2026 tickets
Canada - Qatar WK 2026 tickets
Canada - Saoedi-Arabië WK 2026 tickets
Canada - Schotland WK 2026 tickets
Canada - Senegal WK 2026 tickets
Canada - Spanje WK 2026 tickets
Canada - Tunesië WK 2026 tickets
Canada - Turkije WK 2026 tickets
Canada - Uruguay WK 2026 tickets
Canada - Verenigde Staten WK 2026 tickets
Canada - Zuid-Afrika WK 2026 tickets
Canada - Zuid-Korea WK 2026 tickets
Canada - Zweden WK 2026 tickets
Canada - Zwitserland WK 2026 tickets
Meer evenementen in Canada
Andere WK 2026 categorieën
Populaire nationale teams
Argentinië WK 2026
Australië WK 2026
België WK 2026
Brazilië WK 2026
Colombia WK 2026
Denemarken WK 2026
Duitsland WK 2026
Egypte WK 2026
Engeland WK 2026
Frankrijk WK 2026
Italië WK 2026
Japan WK 2026
Kroatië WK 2026
Marokko WK 2026
Mexico WK 2026
Nederland WK 2026
Nigeria WK 2026
Polen WK 2026
Portugal WK 2026
Senegal WK 2026
Spanje WK 2026
Turkije WK 2026
Verenigde Staten WK 2026
Zuid-Korea WK 2026