Over ons
Veelgestelde vragenGebruiksvoorwaardenPrivacybeleid
Partner worden
Medium Build tickets
Je vindt opties voor 31 aankomende evenementen op ons platform - als volgende staat Medium Build Washington op 4 okt 2026 gepland. Koop vandaag nog je Medium Build tickets op SeatPick!
Er zijn geen concerten van Medium Build in de buurt gevonden
Medium Build tourdata
31 Evenementen
Medium Build New York
€ 32+ • 19:30 • Webster Hall • New York, Verenigde Staten
Fans vinden dit ook leuk
Over Medium Build tickets 2026
Medium Build VIP Tickets
Maak gebruik van onze VIP filters op SeatPick om exclusief Medium Build VIP tickets te zien. Kies het evenement uit de bovenstaande lijst en selecteer het 'VIP' filter om alle niet-VIP tickets te verbergen.
Veelgestelde vragen over Medium Build tickets
Hoe koop je Medium Build tickets?
Het proces van het kopen van Medium Build 2026 tickets is erg eenvoudig dankzij SeatPick. Volg deze eenvoudige stappen om je plek veilig te stellen:
- Om al onze beschikbare Medium Build concerttickets te bekijken, scroll je naar boven en selecteer je een enkel evenement uit de lijst met Medium Build tourdata.
- Je wordt gevraagd te selecteren hoeveel tickets je zoekt op de evenementpagina en vervolgens kun je door alle beschikbare opties bladeren, gebruik onze filters om alle aanbiedingen te sorteren op 'prijs' of 'beste deal'. Alle tickets op onze website zijn verzameld van vertrouwde wederverkopers en bieden klanten een 100% geld-terug-garantie.
- Zodra je je ideale stoel hebt geïdentificeerd, ga je naar het afrekenen om je boeking te voltooien.
Kies uit 6.086 Medium Build concerttickets op SeatPick, met prijzen vanaf € 22. We hebben niet minder dan 31 toekomstige evenementen op ons platform. Ervaar een Medium Build show door je ticket te halen bij SeatPick.
Hoeveel kosten Medium Build tickets?
Medium Build doorverkooptickets variëren in prijs, afhankelijk van je keuze van locatie en waar je wilt zitten. De kosten van tickets zullen stijgen in steden waar muzikanten een enorme aanhang hebben, tenzij ze daar veel optredens geven.
Op SeatPick beginnen tickets om Medium Build live te zien vandaag vanaf € 22, terwijl de gemiddelde ticketprijs € 64 is.
Is het veilig om Medium Build tickets te kopen op SeatPick?
Absoluut, ja! SeatPick is een ticketvergelijkingsplatform waar je Medium Build tickets vindt van zorgvuldig gescreende en betrouwbare verkopers. Voel je veilig bij je aankoop, want alle Medium Build concerttickets op ons platform worden gedekt door een 100% geld-terug-garantie of meer.
Hoe kom je aan goedkope tickets voor Medium Build?
SeatPick is een van de beste platforms om tickets voor Medium Build te vinden. Door ticketopties van betrouwbare verkopers te vergelijken, vind je snel de beste aanbiedingen voor Medium Build tickets.
Volgens onze gegevens is het goedkoopste evenement op ons platform Medium Build Dallas, met prijzen vanaf € 22. De show vindt plaats in The Studio at the Factory, in Dallas, op 9 nov 2026.
Hoeveel Medium Build tickets kan ik kopen?
Op SeatPick zijn er geen limieten aan het aantal Medium Build tickets dat je kunt kopen. Ons aanbod verschilt per evenement en hangt uiteindelijk af van de aanbiedingen die we verzamelen van onze aanbieders. Op de evenementpagina word je gevraagd om het aantal Medium Build concerttickets in te voeren dat je wilt kopen. Op dat moment kun je ervoor kiezen om de knop 'naast elkaar zitten' in te schakelen om uitsluitend tickets te bekijken die naast elkaar liggen.
Hoe kom je aan last minute Medium Build tickets?
Je beste kans om last-minute Medium Build tour tickets te bemachtigen is via wederverkoopsites. Vraag en aanbod bepalen de prijzen van tickets op ons platform - je kunt soms geluk hebben met een fenomenale deal wanneer verkopers meer bereid zijn hun tickets te verkopen voordat het te laat is. Meestal is het mogelijk om last minute Medium Build tickets rechtstreeks op je mobiele apparaat te ontvangen, waardoor het aankoopproces indrukwekkend wordt vereenvoudigd.
SeatPick presenteert opties van veel vertrouwde verkopers, waardoor fans veilige en betaalbare plaatsen kunnen vinden, zelfs als het concert is uitverkocht. Het volgende Medium Build optreden staat gepland in Washington over 38 dagen. Kies uit 96 beschikbare tickets op ons platform.
Wanneer is het volgende Medium Build concert?
Het volgende Medium Build concert vindt plaats in 9:30 Club in Washington, Verenigde Staten op 4 okt 2026. Koop vandaag nog Medium Build Washington tickets op ons platform. Ticketprijzen voor deze specifieke show variëren van € 36 tot € 124 op SeatPick.
Wanneer gaan Medium Build tickets in de verkoop?
Het is gebruikelijk dat Medium Build tour tickets ongeveer vier tot zes maanden voorafgaand aan de show in de verkoop gaan. Houd aankondigingen over Medium Build presale tickets in de gaten - je kunt mogelijk een ticket bemachtigen voor de algemene verkoop.
Nu op SeatPick kun je kiezen uit onze voorraad van 6.086 tickets om Medium Build live te zien optreden. Medium Build Washington is de volgende show en vindt plaats in 9:30 Club op 4 okt 2026. Op ons platform kun je kiezen uit 96 tickets voor dit evenement.
Medium Build tourdata en ticketprijzen
| Datum | Stad | Locatie | Vanaf de prijs |
|---|---|---|---|
| 04 okt 2026 | Washington | 9:30 Club | € 36 |
| 05 okt 2026 | Millvale | Mr. Smalls Theatre | € 50 |
| 06 okt 2026 | Philadelphia | Theatre of Living Arts | € 37 |
| 08 okt 2026 | Asbury Park | The Stone Pony | € 40 |
| 09 okt 2026 | New York | Webster Hall | € 32 |
| 10 okt 2026 | Boston | Royale Boston | € 35 |
| 12 okt 2026 | Toronto | The Concert Hall - Toronto | € 50 |
| 13 okt 2026 | Detroit | Saint Andrews Hall | € 32 |
| 15 okt 2026 | Milwaukee | Milwaukee Turner Hall Ballroom | € 37 |
| 16 okt 2026 | Chicago | Metro Chicago | € 33 |
| 17 okt 2026 | Madison | Majestic Theatre Madison | € 36 |
| 18 okt 2026 | Minneapolis | First Avenue Minneapolis | € 36 |
| 20 okt 2026 | Kansas City | Madrid Theatre | € 34 |
| 21 okt 2026 | Oklahoma City | Tower Theatre OKC | € 34 |
| 23 okt 2026 | Englewood | Gothic Theatre | € 41 |
| 24 okt 2026 | Salt Lake City | Soundwell | € 38 |
| 26 okt 2026 | Vancouver | Vogue Theatre Vancouver | € 46 |
| 27 okt 2026 | Spokane | Knitting Factory Spokane | € 34 |
| 28 okt 2026 | Seattle | The Showbox | € 31 |
| 29 okt 2026 | Portland | Roseland Theater | € 37 |
| 31 okt 2026 | San Francisco | Regency Ballroom | € 37 |
| 02 nov 2026 | San Diego | The Observatory North Park | € 34 |
| 05 nov 2026 | Los Angeles | The Bellwether | € 36 |
| 06 nov 2026 | Phoenix | The Van Buren | € 35 |
| 09 nov 2026 | Dallas | The Studio at the Factory | € 22 |
| 10 nov 2026 | Austin | Emos | € 30 |
| 13 nov 2026 | Louisville | Mercury Ballroom | € 35 |
| 14 nov 2026 | Atlanta | The Eastern Atlanta | € 37 |
| 16 nov 2026 | Columbus | Newport Music Hall | € 25 |
| 17 nov 2026 | Indianapolis | Deluxe at Old National Centre | € 35 |
| 20 nov 2026 | Nashville | Brooklyn Bowl Nashville | € 38 |
Treedt op in
Medium Build treedt tijdens de Medium Build 2026 tour op in de volgende steden en locaties:
- 9:30 Club in Washington
- Mr. Smalls Theatre in Millvale
- Theatre of Living Arts in Philadelphia
- The Stone Pony in Asbury Park
- Webster Hall in New York
- Royale Boston in Boston
- The Concert Hall - Toronto in Toronto
- Saint Andrews Hall in Detroit
- Milwaukee Turner Hall Ballroom in Milwaukee
- Metro Chicago in Chicago
- Majestic Theatre Madison in Madison
- First Avenue Minneapolis in Minneapolis
- Madrid Theatre in Kansas City
- Tower Theatre OKC in Oklahoma City
- Gothic Theatre in Englewood
- Soundwell in Salt Lake City
- Vogue Theatre Vancouver in Vancouver
- Knitting Factory Spokane in Spokane
- The Showbox in Seattle
- Roseland Theater in Portland
- Regency Ballroom in San Francisco
- The Observatory North Park in San Diego
- The Bellwether in Los Angeles
- The Van Buren in Phoenix
- The Studio at the Factory in Dallas
- Emos in Austin
- Mercury Ballroom in Louisville
- The Eastern Atlanta in Atlanta
- Newport Music Hall in Columbus
- Deluxe at Old National Centre in Indianapolis
- Brooklyn Bowl Nashville in Nashville



