Razorlight tickets

 

Razorlight concerten in de buurt

Razorlight tourdata

Over Razorlight tickets 2026

Razorlight VIP Tickets

Veelgestelde vragen over Razorlight tickets

Hoe koop je Razorlight tickets?

Hoeveel kosten Razorlight tickets?

Is het veilig om Razorlight tickets te kopen op SeatPick?

Hoe kom je aan goedkope tickets voor Razorlight?

Hoeveel Razorlight tickets kan ik kopen?

Hoe kom je aan last minute Razorlight tickets?

Wanneer is het volgende Razorlight concert?

Wanneer gaan Razorlight tickets in de verkoop?

Razorlight tourdata en ticketprijzen

DatumStadLocatieVanaf de prijs
06 okt 2026BrightonBrighton Concorde 2-
23 okt 2026StockholmKagelbanan€ 79
25 okt 2026HelsinkiTavastia-klubi€ 63
27 okt 2026KopenhagenPumpehuset€ 65
28 okt 2026KeulenClub Volta€ 42
30 okt 2026KeulenDie Kantine€ 39
31 okt 2026TilburgCultuurfabriek Hall of Fame€ 121
01 nov 2026BrusselLa Madeleine€ 77
03 nov 2026PraagROXY Prague€ 38
04 nov 2026MünchenTechnikum München€ 47
05 nov 2026WenenSimm City Festsaal Zentrum€ 40
07 nov 2026SchaffhausenKammgarn€ 117
08 nov 2026ParijsLe Trabendo (Parc de la Villette)€ 54
10 nov 2026Luxemburgden Atelier€ 38
11 nov 2026AmsterdamMelkweg Max€ 61
14 nov 2026BerlijnHeimathafen Neukölln€ 47
15 nov 2026Novegro-Tregarezzo-San FeliceCircolo Magnolia€ 200
17 nov 2026ValenciaSala Moon€ 83
18 nov 2026BarcelonaWolf Barcelona€ 89
20 nov 2026TourcoingLe Grand Mix€ 300
26 nov 2026GlasgowO2 Academy Glasgow€ 56
27 nov 2026Newcastle upon TyneNewcastle City Hall€ 69
28 nov 2026WolverhamptonWolverhampton Civic Hall€ 56
30 nov 2026LeedsO2 Academy Leeds€ 65
01 dec 2026NottinghamRescue Rooms€ 55
03 dec 2026ManchesterO2 Victoria Warehouse€ 56
04 dec 2026LondenOVO Arena Wembley€ 76
05 dec 2026BristolThe Prospect Building€ 54
08 dec 2026ZwolleHedon Zwolle€ 127
09 dec 2026HeerlenPoppodium Nieuwe Nor€ 42
13 dec 2026BelfastThe Telegraph Building€ 65
14 dec 2026DublinOlympia Theatre-

Treedt op in

Razorlight treedt tijdens de Razorlight 2026 tour op in de volgende steden en locaties:

  • Brighton Concorde 2 in Brighton
  • Kagelbanan in Stockholm
  • Tavastia-klubi in Helsinki
  • Pumpehuset in Kopenhagen
  • Club Volta in Keulen
  • Die Kantine in Keulen
  • Cultuurfabriek Hall of Fame in Tilburg
  • La Madeleine in Brussel
  • ROXY Prague in Praag
  • Technikum München in München
  • Simm City Festsaal Zentrum in Wenen
  • Kammgarn in Schaffhausen
  • Le Trabendo (Parc de la Villette) in Parijs
  • den Atelier in Luxemburg
  • Melkweg Max in Amsterdam
  • Heimathafen Neukölln in Berlijn
  • Circolo Magnolia in Novegro-Tregarezzo-San Felice
  • Sala Moon in Valencia
  • Wolf Barcelona in Barcelona
  • Le Grand Mix in Tourcoing
  • Newcastle City Hall in Newcastle upon Tyne
  • Wolverhampton Civic Hall in Wolverhampton
  • Rescue Rooms in Nottingham
  • O2 Victoria Warehouse in Manchester
  • Hedon Zwolle in Zwolle
  • Poppodium Nieuwe Nor in Heerlen
  • Olympia Theatre in Dublin

Bekijk concerten van Razorlight per stad