Over ons
Veelgestelde vragenGebruiksvoorwaardenPrivacybeleid
Partner worden
Southampton Carabao Cup tickets
Het is eenvoudig om Southampton Carabao Cup tickets te kopen via SeatPick. We verzamelen opties van een reeks vertrouwde aanbieders om ervoor te zorgen dat Southampton fans toegang hebben tot de beste deals.
Aankomende Southampton Carabao Cup 2026/2027-wedstrijden
Southampton heeft momenteel geen wedstrijden in dit toernooi.
Aankomende Southampton 2026/2027 evenementen | Alles bekijken
Over Southampton Carabao Cup tickets 2026/27
Southampton wil de jaargang 2026/27 met een schone lei beginnen. Na het schandaal rond de spionage van tegenstanders in de play-offs voor promotie is de ploeg vastbesloten het dit seizoen goed te doen. De vierde plaats in de reguliere eindstand van de Championship biedt daarbij houvast. Het toernooi om de Carabao Cup is traditioneel gezien een goede gelegenheid om vertrouwen te tanken.
De club uit de gelijknamige havenstad in het zuiden van Engeland heeft een trouwe achterban. Daardoor is tickets kopen voor Southampton in de Carabao Cup niet altijd eenvoudig. SeatPick maakt het je makkelijk met een groot aanbod tickets voor Southampton in de Carabao Cup.
De historie van Southampton in de Carabao Cup
Southampton FC kent een verdienstelijke historie in de Carabao Cup. De club neemt sinds het oprichtingsseizoen 1960/61 onafgebroken deel aan het toernooi om de EFL Cup, zoals de beker officieel heet. Hoewel Southampton de League Cup nog nooit won, bereikte de club tweemaal de finale op Wembley.
In het seizoen 1978/79 verloor de club van Nottingham Forest en in 2016/17 was Manchester United in een zinderende eindstrijd nipt te sterk. Daarnaast bereikten de Saints in hun clubhistorie nog twee keer de halve finales als eindstation. Met deze resultaten heeft Southampton laten zien dat het een gevaarlijke outsider kan zijn in het toernooi.
Memorabele momenten van Southampton in de Carabao Cup
De rijkgevulde League Cup-historie van Southampton kent een aantal iconische bekerstunts en gedenkwaardige prestaties. De thriller op Wembley staat bij veel supporters in het geheugen gegrift. Na een ijzersterke reeks zonder tegendoelpunten vocht Southampton zich in de finale terug van een 2-0 achterstand tegen Manchester United. Het werd nog 2-2, voordat United de wedstrijd diep in de eindfase alsnog wist te winnen.
In 2023 zorgde Southampton voor een stunt door landskampioen Manchester City in de kwartfinale uit te schakelen. De Saints waren op dat moment hekkensluiter in de competitie, maar in het eigen St. Mary’s Stadium werd City op een verrassende 2-0 nederlaag getrakteerd.
Vergelijk de prijzen van Southampton Carabao Cup tickets
De reguliere ticketprijzen voor de vroege rondes van de Carabao Cup liggen aanzienlijk lager dan de prijzen voor andere Engelse voetbalwedstrijden. In de latere rondes van de EFL Cup lopen de prijzen voor tickets logischerwijs iets op, maar liggen ze nog altijd lager dan de prijzen voor de meeste wedstrijden in de Premier League. De Carabao Cup is dus de ideale manier om relatief voordelig het authentieke Engelse voetbal te ervaren.
Afhankelijk van de tegenstander en de fase in het toernooi kan de vraag naar kaarten groter of kleiner zijn. Dit leidt tot dynamische prijzen die voortdurend fluctueren. Om voor jou de beste deal te vinden verzamelt en vergelijkt SeatPick het actuele aanbod van Southampton Carabao Cup tickets. Zo kan je kijken hoe de prijs en beschikbaarheid van tickets zich ontwikkelen en precies op het juiste moment Southampton tickets kopen.
Veelgestelde vragen over Southampton Carabao Cup tickets
Hoe koop je Southampton Carabao Cup tickets?
SeatPick is hét platform voor het zoeken en kopen van Southampton Carabao Cup tickets. Volg simpelweg deze stappen:
- Scroll omhoog en selecteer de Southampton Carabao Cup wedstrijd die je hoopt bij te wonen.
- Je kunt al onze aanbiedingen bekijken nadat je hebt bepaald hoeveel Southampton tickets je nodig hebt. Sorteer de tickets op prijs of filter ze met behulp van onze knoppen 'VIP', 'Tribunes', 'Achter Het Doel' en 'Uitvak' om een zitplaats in een specifiek gebied van het stadion te vinden.
- Kies een ticket dat bij je past en vul je gegevens in tijdens het afrekenproces om je aankoop te voltooien.
- Voel je verzekerd terwijl je naar de wedstrijd reist, want alle Carabao Cup tickets op ons platform worden geleverd met een 100% geld-terug-garantie.
Hoeveel kosten Southampton Carabao Cup tickets?
Ticketprijzen kunnen variëren, afhankelijk van het kaliber van de tegenstander en het belang van de wedstrijd. Tickets voor een Carabao Cup halve finale zijn doorgaans veel duurder dan wedstrijden eerder in het toernooi. Southampton Carabao Cup tickets zijn meestal beschikbaar vanaf € 39 op SeatPick, terwijl de gemiddelde prijs rond de € 105 ligt.
Is het veilig om Southampton Carabao Cup tickets te kopen op SeatPick?
Ja! Koop je tickets met vertrouwen via SeatPick. We tonen alleen Carabao Cup Southampton tickets van vertrouwde ticketsites die een minimale geld-terug-garantie van 100% beloven bij elke aankoop.
Hoe koop je goedkope Southampton Carabao Cup tickets?
Bespaar tijd en geld: koop vandaag nog goedkope tickets voor Southampton in de Carabao Cup bij SeatPick. We bieden je een ruime selectie tickets van betrouwbare verkopers om je te helpen de beste aanbiedingen voor Carabao Cup tickets te bemachtigen.
Kunnen niet-leden Southampton Carabao Cup tickets kopen op SeatPick?
Ja — er is geen clublidmaatschap nodig om Southampton Carabao Cup tickets veilig te stellen via SeatPick. Fans hebben geen lidmaatschap of lokaal adres nodig om aanbiedingen te vergelijken en stoelen veilig te stellen voor elke wedstrijd, zelfs de meest gewilde wedstrijden.
Is er een maximum aantal Southampton Carabao Cup tickets dat ik kan kopen?
Gebruikers krijgen geen vaste limiet opgelegd bij het kopen van Southampton Carabao Cup tickets via SeatPick. Geef het aantal plaatsen aan dat je wilt bij het navigeren naar de evenementpagina en je krijgt aanbiedingen te zien die aan je wensen voldoen. Beschikbaarheid hangt altijd af van de voorraad van onze aanbieders, dus het aantal plaatsen kan variëren.
Wanneer gaan Southampton Carabao Cup tickets in de verkoop?
Southampton Carabao Cup tickets gaan meestal in de verkoop kort nadat de wedstrijden zijn bevestigd.
Verschilt de prijs voor vroege ronde versus late ronde Southampton Carabao Cup wedstrijden?
Ja, de prijzen voor Southampton Carabao Cup wedstrijden kunnen variëren gedurende de competitie. Wedstrijden dieper in het toernooi kosten meestal meer vanwege toegenomen vraag, terwijl eerdere rondes doorgaans goedkoper zijn.
Wat gebeurt er als de aanvangstijd van een Southampton Carabao Cup wedstrijd verandert nadat ik een ticket heb gekocht?
Als de wedstrijddatum of aanvangstijd van een Southampton Carabao Cup wedstrijd wordt gewijzigd, blijven je tickets volledig geldig voor de verplaatste wedstrijd. Je hoeft niets te doen - je tickets werken naadloos voor de nieuwe datum en tijd.
Vergelijkbare Southampton Carabao Cup tickets
Andere Carabao Cup categorieën
Meer Carabao Cup teams
AFC Bournemouth Carabao Cup tickets
Arsenal Carabao Cup tickets
Aston Villa Carabao Cup tickets
Brentford Carabao Cup tickets
Brighton Carabao Cup tickets
Burnley Carabao Cup tickets
Chelsea Carabao Cup tickets
Crystal Palace Carabao Cup tickets
Everton Carabao Cup tickets
Fulham Carabao Cup tickets
Ipswich Town Carabao Cup tickets
Leicester City Carabao Cup tickets
Liverpool Carabao Cup tickets
Luton Town Carabao Cup tickets
Manchester City Carabao Cup tickets
Manchester United Carabao Cup tickets
Newcastle United Carabao Cup tickets
Norwich City Carabao Cup tickets
Nottingham Forest Carabao Cup tickets
Sheffield United Carabao Cup tickets
Sunderland Carabao Cup tickets
Tottenham Hotspur Carabao Cup tickets
Watford Carabao Cup tickets
West Ham United Carabao Cup tickets
Wolves Carabao Cup tickets
Wrexham Carabao Cup tickets
